انواع گوشواره طلا ، طلافروشی تهران

انواع گوشواره طلا
گوشواره طلا
گوشواره طلا
گوشواره طلا
گوشواره طلا | طلافروشی تهران

چه گوشواره ای برای صورت و لباس شما مناسب است؟
سخت ترین کار برای خیلی از خانم ها، انتخاب زیورآلات و جواهراتی ست که با لباس آن ها ست باشد. اکثر خانم ها می دانند چه لباس هایی به آن ها بیشتر می آید. اما انتخاب گوشواره ی مناسب، به مهارت و دانش بیشتری نیاز دارد. مسلما شما نمی توانید از هر گوشواره ای در کنار هر لباسی استفاده کنید و انتظار داشته باشید که ترکیب آن ها زیبا و جذاب باشد! اما مهم تر از آن، فرم صورت شماست که در تعیین گوشواره مناسب تاثیرگذار است. خوشبختانه با رعایت نکات زیر، می توانید گوشواره های مناسب را که با صورت و لباس هایتان ست باشند تهیه کنید.
دارد. مسلما شما نمی توانید از هر گوشواره ای در کنار هر لباسی استفاده کنید و انتظار داشته باشید که ترکیب آن ها زیبا و جذاب باشد! اما مهم تر از آن، فرم صورت شماست که در تعیین گوشواره مناسب تاثیرگذار است. خوشبختانه با رعایت نکات زیر، می توانید گوشواره های مناسب را که با صورت و لباس هایتان ست باشند تهیه کنید.
آشنایی با انواع گوشواره
نامگذاری گوشواره، بر مبنای سبک و مواد به کار رفته در آن انجام می شود. ما در این مقاله، عمومی ترین انواع گوشواره را معرفی می کنیم.
گوشواره میخی (Stud)
این گوشواره های کلاسیک، از یک سنگ، توپ یا طرح های ساده ی دیگر تشکیل شده اند و روی نرمه ی گوش قرار می گیرند. گاهی اوقات، به گوشواره های تک مروارید که روی نرمه ی گوش قرار می گیرند هم گوشواره ی میخی می گویند. این نوع از گوشواره برای تمامی صورت ها مناسب است.
گوشواره کلاستر (cluster)
گوشواره های کلاستر، مثل گوشواره های میخی، روی نرمه ی گوش قرار می گیرند. اما در این گوشواره ها از چندین سنگ یا اجزای تزیینی در کنار یکدیگر استفاده می شود. این گوشواره ها بیشتر برای مراسم رسمی مناسب هستند و جذابیت و جلوه ی خاصی دارند.
گوشواره حلقه ای(hoop)
گوشواره های حلقه ای، به شکل یک دایره ی کامل یا شبه دایره هستند و گیره ی آن ها در سوراخ نرمه ی گوش قرار می گیرد. گوشواره های حلقه ای، در شکل ها و اندازه های مختلف عرضه می شوند.
گوشواره حلقه ای کوچک (huggie)
گوشواره های حلقه ای کوچک، نوع خاصی از گوشواره های حلقه ای به شمار می روند. این گوشواره ها بسیار کوچک تر از گوشواره های حلقه ای هستند. مثل گوشواره های حلقه ای، این گوشواره ها هم دارای یک گیره هستند که داخل سوراخ نرمه ی گوش قرار می گیرند.
گوشواره قطره ای (drop)
این گوشواره ها غالبا از دو قسمت تشکیل شده اند. یک قسمت از گوشواره، روی نرمه ی گوش قرار می گیرد و قسمت دیگر نیز به شکل قطره است و از گوش آویزان می شود.
گوشواره اشکی (tear drop)
گوشواره های اشکی، نوع خاصی از گوشواره های قطره ای هستند. در ساخت این گوشواره ها، از سنگ هایی که شبیه قطره اشک هستند استفاده می شود.
گوشواره دنگل یا آویز (dangle)
گوشواره های آویز، همانطور که از نامشان پیداست، از نرمه ی گوش آویزان می شوند. در ساخت این گوشواره ها از مهره، کره، مکعب، فلز یا اجزای دیگر استفاده می شود. گوشواره های آویز ممکن است عریض یا باریک باشند. هنگام خرید گوشواره، باید بسته به فرم صورت خود، یکی از انواع عریض یا باریک را انتخاب کنید (به قسمت انتخاب گوشواره بر مبنای فرم صورت در همین مقاله رجوع کنید)
گوشواره لوستری (chandelier)
گوشواره های لوستری از دو قسمت تشکیل می شوند. قسمت بالایی، مثل گوشواره ی میخی ست و روی نرمه ی گوش قرار می گیرد. قسمت پایینی آن، شبیه لوستر است و از نرمه ی گوش آویزان می شود.
گوشواره کلیپسی (clip on)
گوشواره هایی که گیره ی آن ها داخل سوراخ گوش قرار می گیرد از محبوبیت بالایی برخوردار هستند. با این حال برخی از خانم ها ترجیح می دهند تا گوش های خود را سوراخ نکنند. خوشبختانه این دسته از افراد می توانند از گوشواره های کلیپسی استفاده کنند. گوشواره های کلیپسی، با استفاده از یک گیره ی دو قسمتی به نرمه ی گوش وصل می شوند. کلیپس این گوشواره ها در انواع مختلف ساخته می شود: پارویی، مغناطیسی، ساده، کوچک، پیرسینگ، پیچی ساده و پیچی لولایی.
انتخاب گوشواره بر مبنای فرم صورت
یکی از مهم ترین فاکتورها هنگام خرید گوشواره، توجه به شکل صورتتان است. باور کنید یا نه، گوشواره ها شکل صورت شما را تغییر می دهند. مثلا گوشواره های آویز، صورت کشیده را کشیده تر نشان می دهند و برای این صورت ها مناسب نیستند. اما همین گوشواره های آویز، برای صورت های گرد مناسب هستند.
صورت های گرد
کسانی که صورت گردی دارند، باید از گوشواره هایی مثل آویز یا اشکی استفاده کنند تا صورت آن ها کشیده تر به نظر برسد. همچنین این افراد نباید از گوشواره های دایره ای شکل استفاده کنند. گوشواره های نسبتا باریک برای این دسته از افراد مناسب است. گوشواره های مناسب برای صورت های گرد: گوشواره آویز، گوشواره دنگل، گوشواره رشته ای، گوشواره لوستری باریک صورت های بیضی
کسانی که صورت بیضی شکل دارند، تقریبا می توانند از تمامی انواع گوشواره استفاده کنند. اما بهترین گوشواره برای این صورت ها، گوشواره های بیضی ست. این گوشواره ها، توجه دیگران را به طرح زیبای چهره جذب می کنند و چهره را عریض تر یا بلند تر نشان نمی دهند. یکی از گوشواره های محبوب دیگر برای صورت های بیضی، گوشواره های اشکی ست. مثل گوشواره های بیضی، این گوشواره ها هم روی طرح زیبای بیضی صورت تاکید بیشتری می کنند و تقارن صورت را بهتر نشان می دهند. گوشواره های مناسب برای صورت های بیضی: گوشواره آویز، گوشواره لوستری، گوشواره میخی، گوشواره مثلثی، گوشواره دنگل، گوشواره دکمه ای بزرگ، گوشواره حلقه ای.
صورت های مربعی
کسانی که صورت مربعی دارند باید از گوشواره های گرد استفاده کنند تا زاویه های استخوان فک آن ها نرم تر به نظر برسد. بهترین انتخاب برای این دسته از افراد، گوشواره های بلند آویز و حلقه ای است. این افراد می توانند از گوشواره های حلقه ای بزرگ استفاده کنند تا خطوط عمودی فک آن ها کمتر مورد توجه قرار گیرد. این گوشواره های حلقه ای بزرگ، صورت را نرم تر و کوچک تر نشان می دهند. این افراد نباید از گوشواره های خیلی عریض استفاده کنند. گوشواره های مناسب برای صورت های مربعی: گوشواره حلقه ای بلند، گوشواره دنگل، گوشواره آویز بلند.
صورت های کشیده
اگر صورت شما کشیده است، باید از گوشواره هایی استفاده کنید که عرض صورت را بیشتر نشان می دهند. بهترین انتخاب برای صورت های کشیده، گوشواره های مروارید کلاستر است. گوشواره های مناسب برای صورت های کشیده: میخی، آویز کوتاه، کلاستر، حلقه ای با سایز متوسط و بزرگ.
صورت های قلبی
بهترین گوشواره برای صورت های قلبی، گوشواره ی آویز، اشکی و لوستری ست. این گوشواره ها، توجه بیننده را به چشم ها، استخوان گونه و خط فک جلب می کنند. گوشواره های لوستری که به شکل الماس هستند، تضاد زیبایی را با صورت های قلبی ایجاد می کنند. گوشواره هایی که قسمت پایینی آن ها عریض تر از قسمت پایینی ست، قسمت پایینی صورت را پر می کنند و باعث می شوند که صورتتان بالانس شود.
صورت های الماسی
گوشواره های آویز و حلقه ای، برای صورت های الماسی مناسب هستند. برای آنکه زاویه های تیز صورت خیلی به چشم نیاید، از گوشواره هایی که دارای منحنی های نرم هستند استفاده کنید. کسانی که صورت الماسی گیره ی گوشواره
یکی از نکات مهم هنگام خرید گوشواره، توجه به نوع گیره ی آن است. گیره ی نامناسب می تواند باعث زخم شدن گوش شود یا گوشواره را درست نگه ندارد.
ست کردن گوشواره با لباس
صرفنظر از مراسم مورد نظر، باید گوشواره ها را با لباس خود ست کنید. رنگ هایی مثل سیاه و قهوه ای با یکدیگر در تضاد هستند. از اینرو گوشواره های سیاه در کنار تاپ قهوه ای، بلافاصله توی ذوق می زنند. برای جلوگیری از این مشکل، از یکی از رنگ های لباس های خود برای گوشواره ها استفاده کنید. مثلا اگر لباس شما از ترکیب رنگ های سبز، آبی و سفید تشکیل شده است، می توانید از گوشواره های سبز استفاده کنید. اما اگر از لباس یکرنگ استفاده می کنید، باید یک رنگ مکمل آن را برای گوشواره خود انتخاب کنید.
به علاوه، سعی نکنید که از رنگ غالب لباس های خود برای گوشواره تان استفاده کنید. در غیراینصورت، ظاهر شما مثل عروسک های باربی می شود.
انواع گوشواره طلا
گوشواره طلا
گوشواره طلا
گوشواره طلا

طلافروشی تهران   طلا و جواهر   گالری کادوئی   زیباترین محصولات کادوئی   سرویس طلا   نیم ست طلا   کادوئی گردنبند   دستبند   پابند   آویز طلا   گوشواره   دستبند چرم   دستبند چرم مردانه   دستبند چرم زنانه   طراحی اسم فارسی   طراحی اسم لاتین   بازار طلا   بازار طلا کوروش   طلافروشی کوروش   گالری   طلا فروشی تهران   طلافروشی ایران   طلافروشی   طلای کادوئی   طلای تهران   انگشتر   دستبند   النگو   گوشواره   گردنبند و زنجیر   سرویس   سرویس طلا   تماس با طلافروشی تهران   انواع دستبند چرم مردانه و زنانه   دستبند و پابند   گردنبند و گوشواره   نيم ست و آويز   طراحى و ساخت اسم فارسى و لاتين   طلافروشی در تهران   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   گالری طلافروشی   طلافروشی بازار تهران   بازار طلای تهران   طلافروشی غرب تهران   tehran gold   tehran golden   Jewelry   کادویی کودکان   کادو طلا   طلا کودک   طلای نوزاد دختر   طلای بچه گانه   طلای نوزاد   طلای کم اجرت   کادویی طلا   فروشگاه اینترنتی طلا   طلافروشی اینترنتی   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   طلافروشی غرب تهران   بازار طلا غرب تهران   Tehran Jewelry   مجتمع تجاری گنجینه طلا 24   مجتمع تجاری گنجینه طلا   تعمیرات طلا در تهران   تعمیرات طلا و نقره   سفارش ساخت طلا در تهران   سفارش ساخت نقره   ساخت گردنبند سفارشی   ساخت طلا سفارشی   پلاک طلای هدیه   ساخت گردنبند اسم   سفارش ساخت طلا   حلقه طلا   پاساژ طلا تهران   طلا فروشی اینترنتی  

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران
طلافروشی تهران

آدرس

صادقیه ، اشرفی اصفهانی ، ضلع شمالی مرکز خرید تیراژه ، مجتمع تجاری گنجینه طلا 24، گالری

شماره های تماس

(+98)- 
(+98)-

آدرس ایمیل و وب سایت

Tehran-Gold@gmail.com
www.Tehran-Gold.ir

. . . . .
گالری طلای تهران © 2018