طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد
طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد
طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد
طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد
کادویی کودکان | کادویی طلا

طلای کودکان و انواع مختلف آن

همه افراد دوست دارند تا کودکان خود را زیبا بپوشانند. از این‌رو همیشه در این فکر هستند که چگونه با استفاده از طلای کودکانه می توانند استایلی منحصر و خاص برای کودکان خود ایجاد کنند. در ذهن بیشتر والدین همیشه یک سوال وجود دارد: “کدام آکسسوارها و یا جواهرات، مناسب کودک من و نوع لباس او می‌باشند؟ این مورد بویژه در مورد کودکان پسر صدق می‌کند. چراکه تنوع طلای کودکانه بالطبع برای کودکان دختر بیشتر است. ما در اینجا به شما ایده‌های زیبا و جذابی را برای آراستن دختر و یا پسر بچه خود به نحوی شیک، بامزه و در عین حال امن که برای پوشش طولانی مدت مناسب باشد را نشان خواهیم داد. پس با مطالعه ادامه مطلب ما را همراهی کنید. هنگامی که نوبت به انتخاب جواهرات و اشیای قیمتی می‌رسد، گزینه‌های بسیار زیادی برای مردان و زنان وجود دارد. ولی زمانیکه نوبت به کوچکترها و در اصل کودکان می‌رسد، تعداد گزینه‌ها و انتخاب‌هایی که باعث جلب توجه شوند، محدودتر است. بنابراین هدف ما در این متن نمایش گزینه‌هایی از جواهرات بسیار زیبا، ساده و شیک نه تنها برای دختر بچه‌ها، بلکه برای پسر بچه‌ها نیز است، که در زیر به چند نمونه از آن‌ها اشاره کرده‌ایم

طلا و جواهرات سفارشی کودکان

امروزه جواهرات سفارشی و شخصی در اوج خود هستند و طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند. این بطور عمده به این دلیل است که شما می‌توانید طراحی اسم و یا طرح دلخواه خودتان را بر روی آن‌ها سفارش دهید و طلایی خاص برای کودک خود آماده سازید. اینکه طلا، زنجیر، آویز و یا دستبند باشد، هیچ فرقی نمی‌کند. شما می‌توانید از فروشنده بخواهید تا اسم کودک، تاریخ تولد و یا هر کلمه بیاد ماندنی دلخواه خود را بر روی آن اضافه کند. طرح‌های زیبا و دوست داشتنی همراه با پیام‌های شخصی و یا کلماتی زیبا بر روی طلای کودکانه، زیبایی آن را چند برابر می‌سازد.

دستبند طلای کودکانه

دستبند کودکانه که از مروارید و یا مهره‌‌های کوچک ساخته شده و در شکل‌های کودکانه طراحی شده باشد، برای والدینی که بدنبال آراستن کودکان خود هستند، انتخاب خوبی خواهد بود. انواع زیادی از دستبند کودکانه وجود دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از: سفارشی، آنتیک، طلا، نقره، و … . به این ترتیب لیستی نامحدود از دستبند جهت خلق کردن طلایی منحصر برای کودک شما وجود دارد. بهترین مورد درباره دستبند طلای کودکانه این است که تنها به دختربچه‌ها محدود نشده‌اند و هم برای کودکان دختر و هم پسر مناسبند.

دستبند طلای کودکانه

یک زنجیره ساده همراه با آویزی زیبا به نظر می‌رسد برای یک کودک می‌تواند بسیار زیبا، شیک و دلربا باشد. با این حال، گزینه‌های زیادی برای انتخاب وجود دارد، برای مثال طرح سفارشی چشم نظر از تم‌های محبوبی است که توسط والدین برای نوزادان آنها انتخاب می‌شود.

گوشواره طلای کودکانه

گوشواره انتخابی بیشتر دخترانه بوده و از این‌رو برای دختربچه ها زیورآلاتی مناسب است. گوشوراه در گوش کودکان بسیار خواستنی و بامزه دیده می‌شود، و طرحی متناسب با لباس او می‌تواند بر زیبایی کودک شما بیفزاید. جهت استفاده از گوشواره شما نیاز دارید تا گوش کودکان خود را سوراخ کنید. اما انواعی از گوشوراه‌ها نیز موجود هستند که بدون نیاز به سوراخ کردن گوش کودک می‌توانید از آنها استفاده کنید و به آن‌ها گوشواره‌های آهنربایی گفته می‌شود. توصیه می‌کنیم قبل از استفاده از گوشواره، از عدم داشتن آلرژی پوستی کودک خود نسبت به انواع فلزات مطمئن شوید تا از هرگونه واکنشی بر روی گوش کودک خود جلوگیری کرده باشید.

انگشتر طلای کودکانه

انگشتر کودکانه که در انواع شکل‌ها، اندازه‌ها و رنگ‌ها موجود می‌باشد، جلوه زیبایی به دست کوچک و بامزه کودک شما می‌بخشد. ترکیب یک دستبند زیبا با انگشتر و به اصطلاح همان انگشتر زنجیردار می‌تواند مکمل زیبایی برای چهره دوست داشتنی فرزند شما باشد. با این حال بهتر است تا در انتخاب انگشتر برای فرزند خود، به سایز انگشت کودک خود بیشتر دقت کنید تا برای انگشت او تنگ نشود، چراکه ممکن است باعث توقف جریان خون و در نتیجه ایجاد تورم و ناراحتی در دست کودک شما گردد. از اینرو بهتر است تا چند سال یکبار انگشتر طلای کودک خود را تعویض کنید، زیرا با رشد کودک سایز انگشتر نیز کوچکتر می‌گردد.

طلای کودکانه طرح چشم نظر

افرادی که به حافظت چشم نظر از کودک در مقابل ارواح شیطانی اعتقاد دارند، بهتر است تا دستبند، آویز و یا گوشواره طلای کودکانه چشم نظر را برای کودکان خود تهیه کنند، تا علاوه بر آراستن او، محافظش نیز باشد. این روزها چشم نظر در بین سایر انواع طرح‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. از اینرو این مدل از طلاجات کودکانه گزینه خوبی برای هدیه دادن نیز می‌باشند.


اگرچه گزینه‌های زیادی جهت انتخاب انواع طلای کودکانه وجود دارد، در اینجا بیشتر طلاجات در دسترس‌ ومحبوب‌تر را برای شما ذکر کرده‌ایم، تا بتوانید توسط آن دختر و یا پسر بچه کوچک خود را خوشحال کرده و پوشش او را زیباتر سازید.

طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد
طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد
طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد
طلای کودک ، طلا بچگانه ، کادویی کودکان ، طلای نوزاد

طلافروشی تهران   طلا و جواهر   گالری کادوئی   زیباترین محصولات کادوئی   سرویس طلا   نیم ست طلا   کادوئی گردنبند   دستبند   پابند   آویز طلا   گوشواره   دستبند چرم   دستبند چرم مردانه   دستبند چرم زنانه   طراحی اسم فارسی   طراحی اسم لاتین   بازار طلا   بازار طلا کوروش   طلافروشی کوروش   گالری   طلا فروشی تهران   طلافروشی ایران   طلافروشی   طلای کادوئی   طلای تهران   انگشتر   دستبند   النگو   گوشواره   گردنبند و زنجیر   سرویس   سرویس طلا   تماس با طلافروشی تهران   انواع دستبند چرم مردانه و زنانه   دستبند و پابند   گردنبند و گوشواره   نيم ست و آويز   طراحى و ساخت اسم فارسى و لاتين   طلافروشی در تهران   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   گالری طلافروشی   طلافروشی بازار تهران   بازار طلای تهران   طلافروشی غرب تهران   tehran gold   tehran golden   Jewelry   کادویی کودکان   کادو طلا   طلا کودک   طلای نوزاد دختر   طلای بچه گانه   طلای نوزاد   طلای کم اجرت   کادویی طلا   فروشگاه اینترنتی طلا   طلافروشی اینترنتی   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   طلافروشی غرب تهران   بازار طلا غرب تهران   Tehran Jewelry   مجتمع تجاری گنجینه طلا 24   مجتمع تجاری گنجینه طلا   تعمیرات طلا در تهران   تعمیرات طلا و نقره   سفارش ساخت طلا در تهران   سفارش ساخت نقره   ساخت گردنبند سفارشی   ساخت طلا سفارشی   پلاک طلای هدیه   ساخت گردنبند اسم   سفارش ساخت طلا   حلقه طلا   پاساژ طلا تهران   طلا فروشی اینترنتی  

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران
طلافروشی تهران

آدرس

صادقیه ، اشرفی اصفهانی ، ضلع شمالی مرکز خرید تیراژه ، مجتمع تجاری گنجینه طلا 24، گالری

شماره های تماس

(+98)- 
(+98)-

آدرس ایمیل و وب سایت

Tehran-Gold@gmail.com
www.Tehran-Gold.ir

. . . . .
گالری طلای تهران © 2018