طلای به سلیقه خودتون را سفارش دهید.
طلافروشی تهران | ساخت انواع طلای سفارشی

طلا طلای به سلیقه خودتون را براحتی سفارش دهید. در این سایت برای تمام سلیقه های مختلف (آقایان، بانوان) و همین طور مصارف متفاوت (روزمره، میهمانی) محصولات متنوعی را خواهید یافت. شما می توانید زیورآلاتی از جنس طلا و نقره را با اطمینان از تضمین بهترین قیمت، در هر کجای ایران که هستید آنلاین بخرید .
پلاک اسم و گردنبند اسم طلا
پلاک اسم طرح نستعلیق
پلاک طلای اسم انگلیسی
گردنبند طلای اسم دو رنگ دو اسم
انواع زنجیر طلای مورد استفاده برای گردنبندهای اسم طلا
سنگهای مورد استفاده برای گردنبند های طلای اسم
ساخت پلاک طلا با طرح دلخواه شما
طراحی جواهرات ، جواهرات در طراحی
جواهرات با مد و سبک زندگی در ارتباط بوده و شامل چندین گروه اصلی می باشند که در ادامه توضیح داده شده اند.
جواهرات زیبا (Fine Jewelry) جواهرات مد گرا (Fashion Jewelry) جواهرات نمایشی (Catwalk Jewelry یا Runway Jewelry)
هر کدام از این گروه ها موقعیت ویژه ی خود را در ارتباط با بازار و مشتریان دارند. اگرچه ممکن است برخی طراحان در یکی از این گروه ها فعالیت بیشتری داشته باشند، اما باید فهم درست و جامعی نسبت به تمام بازار زیورآلات کسب کنند و سوابق کاری خود را به گونه ای فراگیر در جنبه های مختلف توسعه بخشند. افزایش تجربه ی کاری در گروه های مختلف طراحی جواهرات به طراح کمک می کند تا سوابق خود را به گونه ای چشمگیر در پورتفلیو خود ارائه داده و همچنین دامنه ی فعالیت خود را گسترش بخشد. به علاوه، سبک ویژه ی خلاقانه ی یک طراح جواهرات ممکن است در طراحی گروه های دیگری از محصولات مانند ساعت مچی، عینک آفتابی، کالاهای چرمی، کیف، کمربند و سایر ملحقات جانبی به کار رود .
جواهرات زیبا (Fine Jewelry) و خانه های جواهرات در مراکز مد (Haute Couture)
جواهرات زیبا و مراکز طراحان مد با کلماتی چون میراث، صنایع دستی حرفه ای و استفاده ی فلزات کمیاب و گوهرهای قیمتی تعریف می شوند. در این گروه، برندهایی وجود دارند که در بالاترین مرتبه ی بازار جواهرات گرانبها قرار گرفته و بازار هدف آنها، کلکسیونرها و مشتریان ثروتمند هستند. جواهرات زیبا با طراحی های منحصر به فرد و مهارت بالای ساخت متمایز می شوند. این زیورها از فلزات و گوهرهای گرانبها ساخته می شوند، بسیار گران قیمت هستند و میراثی برای آینده را به نمایش می گذارند.
زیورهای مدگرا (Fashion Jewelry)
زیورهای مدگرا به دلیل مد و یا مفهوم خاص آن پوشیده می شوند و فرآورده ی گرایش های فصلی مد، بافت ها و رنگ ها هستند. طراحان، طیف گسترده ای از مواد، گوهرهای نیمه قیمتی و مواد ارزان قیمت را برای ساخت آنها به کار می گیرند. محصول نهایی نسبت به جواهرات زیبا (Fine Jewelry) ارزان تر و برای عموم مردم قابل خرید می باشد. طراحان جواهرات جهت خود را در طراحی زیورهای مدگرا از گرایش های روز و پالت های رنگ و توجه به مقیاس، بافت و اتصالات و بست ها می گیرند. طراحی های این گروه زیورها متنوع هستند و ممکن است جهانی، قومی، بومی و یا بر اساس سبک های مختلف و با استفاده از نقشمایه های موجود در بناهای معماری، طبیعت یا اشیای یافته (Found Objects) باشند. در این بخش، ایده های بسیار زیادی بازار را اشباع می کنند و هدف نهایی رساندن محصول به بیشترین میزان فروش است.
زیورهای نمایشی (Catwalk Jewelry)
این گروه زیورها، نمونه های اولیه طراحی شده برای ارائه و نمایش در فشن شو ها می باشند. این گروه از زیورها به صورت ویژه و خاص طراحی می شوند و جنبه های خلاقانه ی طراحی جواهرات را به نمایش می گذارند. این گروه، تحت محدودیت های بازار تجاری و ملاحظات معمول طراحی جواهرات قرار ندارند و موقعیتی مناسب برای طراحان فراهم می کنند تا خلاقیت خود را آزادانه به نمایش بگذارند. مجموعه زیورهای این گروه، انفجاری از ایده ها هستند که ملاحظات و چهارچوب های سنتی در رابطه با اینکه جواهرات چیست و چگونه و کجا می توان از آن استفاده کرد را به چالش می کشند. زیورهای نمایشی حالتی افراط گرایانه دارند و با هدف پوشش دادن رسانه ها طراحی می شوند. آنها اغلب نتیجه ی همکاری و همفکری طراحان جواهرات با طراحان صنعت مد و پوشاک هستند که از زیورآلات برای تکمیل ارائه ی طرح های خود برای نمایش در شوهای مد استفاده می کنند. ارائه های نمایشی مد یک چشم انداز خلاقانه را برای فصل پیش رو ارائه می دهد و این جریان ایجاد شده، بازار فصل جدید را تحت تأثیر قرار می دهد.

طلافروشی تهران


طلافروشی تهران   طلا و جواهر   گالری کادوئی   زیباترین محصولات کادوئی   سرویس طلا   نیم ست طلا   کادوئی گردنبند   دستبند   پابند   آویز طلا   گوشواره   دستبند چرم   دستبند چرم مردانه   دستبند چرم زنانه   طراحی اسم فارسی   طراحی اسم لاتین   بازار طلا   بازار طلا کوروش   طلافروشی کوروش   گالری   طلا فروشی تهران   طلافروشی ایران   طلافروشی   طلای کادوئی   طلای تهران   انگشتر   دستبند   النگو   گوشواره   گردنبند و زنجیر   سرویس   سرویس طلا   تماس با طلافروشی تهران   انواع دستبند چرم مردانه و زنانه   دستبند و پابند   گردنبند و گوشواره   نيم ست و آويز   طراحى و ساخت اسم فارسى و لاتين   طلافروشی در تهران   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   گالری طلافروشی   طلافروشی بازار تهران   بازار طلای تهران   طلافروشی غرب تهران   tehran gold   tehran golden   Jewelry   کادویی کودکان   کادو طلا   طلا کودک   طلای نوزاد دختر   طلای بچه گانه   طلای نوزاد   طلای کم اجرت   کادویی طلا   فروشگاه اینترنتی طلا   طلافروشی اینترنتی   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   طلافروشی غرب تهران   بازار طلا غرب تهران   Tehran Jewelry   مجتمع تجاری گنجینه طلا 24   مجتمع تجاری گنجینه طلا   تعمیرات طلا در تهران   تعمیرات طلا و نقره   سفارش ساخت طلا در تهران   سفارش ساخت نقره   ساخت گردنبند سفارشی   ساخت طلا سفارشی   پلاک طلای هدیه   ساخت گردنبند اسم   سفارش ساخت طلا   حلقه طلا   پاساژ طلا تهران   طلا فروشی اینترنتی  

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران
طلافروشی تهران

آدرس

گالری طلافروشی تهران

شماره های تماس

(+98)- 
(+98)-

آدرس ایمیل و وب سایت

Tehran-Gold@gmail.com
www.Tehran-Gold.ir

. . . . .
گالری طلای تهران © 2018