تعمیرات طلا و جواهر و نقره ، آبکاری و بازسازی
تعمیرات طلا و جواهر و نقره ، آبکاری و بازسازی

تعمیرات طلا تعمیر ، بازسازی ، آبگاری طلا و جواهرات ، ساخت قاب های دیواره ای و چنگی ، ساخت رینگهای ساده ، سایز نمودن ، اضافه کردن و تعویض بازوی انگشتر ، سوهان کاری ، پرداخت کاری و … در نهایت عملیات ساده جواهرسازی می باشد . با استفاده از مدرن ترین ابزار ذوب کاری ، نورد کاری ، حدیده کشی ، پوست کاری و پرداخت کاری و همچنین کنترل مقاومت و دوام سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی در مقابل حرارت ، اسید ها و دیگر مواد شیمیایی .
محصولات طلا و جواهر از زیورآلات شخصی به حساب می آیند مانند یک انگشتر، دستبند، گردنبند و یا هر مورد دیگری که از فلزی گرانبها یا هر فلز قیمتی دیگر ساخته شده باشد و گوهری (سنگ قیمتی) برای افزودن به ارزش آن بر روی فلز سوار شود. واژه ی طلا و جواهر از کلمه لاتین “JOCALE”  به معنی بازیچه مشتق شده است. در حال حاضر کلمه ی جواهر برای توصیف قطعه ای از فلزات گرانبها یا مجموعه ای هنری از آن فلز به همراه سنگی قیمتی استفاده می شود. طلا و جواهر از مصنوعات جذاب و هیجان انگیز در جهان بشمار می روند و برای هزاران سال بشر را تحت تاثیر قرار داده و نقش مهمی در رشد تمدن و فرهنک انسان ها ایفا کرده است. طلا و جواهر یکی از قدیمی ترین اشکال از آرایش بدن است که حتی دوره ی استفاده از آن به قبل از به وجود آمدن لباس می رسد. در دوران های اولیه، طلا و جواهر از مواد طبیعی، از جمله استخوان و دندان های حیوانات، پوسته ی درختان، چوب، و سنگ تراشیده شده ساخته می شد اما پس از کشف و استخراج مواد معدنی و مخصوصا فلزاتی گرانبها مانند طلا پیشرفتی حاصل شد و با قرار دادن سنگ های قیمتی و درخشان برروی آن فلزات و ایجاد جواهرات صنعت طلا و جواهر ابداع شد و میزان مصرف زیورآلات و جواهرات روز به روز افزایش یافت. این فلزات گرانبها هنگامیکه در حالت استخراج و معدنی قرار دارند معمولا نیاز به برخی از شیوه های بهسازی و یا بهینه سازی قبل از استفاده از آنها در صنعت زیورآلات و طلا و جواهر دارند، همچنین سنگ های قیمتی نیز بعد از استخراج و برش و پولیش به محصولی آماده ی استفاده در جواهرات مبدل خواهند شد. در این زمان هر دو فاکتور مهم یک جواهر یعنی فلز طلا به عنوان متریالی در پایه جواهر و گوهر به عنوان بخش پر زرق و برق آن اماده میباشند.
استفاده از طلا و جواهرات یا به زر و زیور اراستن تقریبا برای هر بخشی از بدن از سر تا پا از زمان های قدیم مرسوم بوده است، و به دلایل و اهداف مختلف در فرهنگ های گوناگون و دوره های مختلف تاریخی استفاده شده است.
احکام تعمیرات طلا و جواهر


طلافروشی تهران   طلا و جواهر   گالری کادوئی   زیباترین محصولات کادوئی   سرویس طلا   نیم ست طلا   کادوئی گردنبند   دستبند   پابند   آویز طلا   گوشواره   دستبند چرم   دستبند چرم مردانه   دستبند چرم زنانه   طراحی اسم فارسی   طراحی اسم لاتین   بازار طلا   بازار طلا کوروش   طلافروشی کوروش   گالری   طلا فروشی تهران   طلافروشی ایران   طلافروشی   طلای کادوئی   طلای تهران   انگشتر   دستبند   النگو   گوشواره   گردنبند و زنجیر   سرویس   سرویس طلا   تماس با طلافروشی تهران   انواع دستبند چرم مردانه و زنانه   دستبند و پابند   گردنبند و گوشواره   نيم ست و آويز   طراحى و ساخت اسم فارسى و لاتين   طلافروشی در تهران   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   گالری طلافروشی   طلافروشی بازار تهران   بازار طلای تهران   طلافروشی غرب تهران   tehran gold   tehran golden   Jewelry   کادویی کودکان   کادو طلا   طلا کودک   طلای نوزاد دختر   طلای بچه گانه   طلای نوزاد   طلای کم اجرت   کادویی طلا   فروشگاه اینترنتی طلا   طلافروشی اینترنتی   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   طلافروشی غرب تهران   بازار طلا غرب تهران   Tehran Jewelry   مجتمع تجاری گنجینه طلا 24   مجتمع تجاری گنجینه طلا   تعمیرات طلا در تهران   تعمیرات طلا و نقره   سفارش ساخت طلا در تهران   سفارش ساخت نقره   ساخت گردنبند سفارشی   ساخت طلا سفارشی   پلاک طلای هدیه   ساخت گردنبند اسم   سفارش ساخت طلا   حلقه طلا   پاساژ طلا تهران   طلا فروشی اینترنتی  

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران
طلافروشی تهران

آدرس

صادقیه ، اشرفی اصفهانی ، ضلع شمالی مرکز خرید تیراژه ، مجتمع تجاری گنجینه طلا 24، گالری

شماره های تماس

(+98)- 
(+98)-

آدرس ایمیل و وب سایت

Tehran-Gold@gmail.com
www.Tehran-Gold.ir

. . . . .
گالری طلای تهران © 2018