النگو و تکپوش طلا ، گالری طلای تهران

النگو و تک پوش طلا | گالری طلافروشی تهران
النگو و تک پوش طلا
النگو و تک پوش طلا
النگو و تک پوش طلا
النگو و تک پوش طلا | گالری طلافروشی تهران

النگو ساده‌ترين نوع جواهرات است. از دوران مصريان باستان،النگوهاي طلا زينت‌بخش بازو و مچ‌هاي مردان پرقدرت، زنان‌ زيبا و دختران جوان بوده‌اند. از ظريف‌ترين و پركارترين طرح‌ها گرفته تا حلقه‌ي ساده‌ايي از طلا ،النگو هديه چند منظوره و دوست داشتني براي تمامي سنين است.
آنچه كه هنگام خريد النگو بايد دانست
انواع متفاوت النگو شامل حلقه‌اي ظريف دور بازوان كودك و يا چندين حلقه‌ي رنگارنگ مناسب براي خانم‌ها ، به‌طور تقريبي با تمامي سنين سازگاري دارند. النگو را مي توان از جنس تمامي فلزات گرانبها ساخت كه مي‌تواند ساده و غير‌رسمي يا شيك و منحصر بفرد مخصوص مهماني‌هاي خاص باشد.النگو هرگز از مد نمي‌افتد.
هنگام انتخاب النگو مي‌بايستي از اندازه‌ي دور مچ شخص استفاده‌كننده آگاهي داشت. النگوهاي كودكان نبايد خيلي گشاد باشند كه از دست آنها به راحتي خارج شوند يا اينكه آنقدر تنگ باشند كه در صورت رشد دستشان به سرعت برايشان تنگ شوند. النگوهاي كوچك نوزادان را مي‌توان حفظ كرد و از او به ديگران منتقل كرد ، آنها ميراث‌هاي اوليه‌ي جالبي مي‌شوند . بر روي النگو‌هاي ضخيم‌تر مي‌توان حكاكي‌هايي انجام داد كه بيانگر واقعه‌ايي خاص در زندگي شخص هستند . طراحي‌هاي موجود بر‌روي النگو‌ها مي‌توانند نمادهاي اجدادي، بيانگر اعتقادات مذهبي يا تنها طرحي ظريف براي جلوه بخشيدن به النگو باشند. كودكان همواره با حركت النگو در دستشان ، والدين،پدر‌بزرگ و مادر‌بزرگ يا شخص هديه دهنده را به‌خاطر مي‌آورند.
راهنمای خرید النگو – آنچه باید برای خرید النگو بدانید
اگر قصد خرید النگو یا تک پوش دارید یه شما پیشنهاد می کنیم حتما راهنمای خرید النگو جواهر لوکس را مطالعه کنید. النگو یا دستبند و بازو بند یکی از نمونه های اولیه انواع زیوراآلات و جواهرات ساخت بشر است که از دوران کهن مورد استفاده زنان و مردان قرار می گرفته، ابتدایی ترین نوع زیور که در زمان مصر باستان زینت بخش مچ زنان زیبا و دختر خانم های جوان و بازوان مردان تنومند بوده به صورت طوق هایی از جنس فلز مس، نقره و طلا یافت شده است.
النگو به عنوان هدیه ای چند منظوره و دوست داشتنی برای تمام سنین شناخته شده، در ادامه این مطلب نکات خرید یک النگو شیک و زیبا به همراه راهنمای بدست آوردن سایز النگو مناسب با دست شما را آماده کرده ایم، تا پایان مطلب همراه ما باشید.
النگو ها یا انواع دستبند دارای مدل های مختلف و متنوع زیادی می باشند از نمونه های کوچک و ظریف کودکانه گرفته تا مدل های پهن و سنگین مناسب دست آقایان و حلقه های رنگارنگ که متناسب خانم های جوان می باشد. النگو تقریبا در تمامی سنین کاربرد دارد. این نوع زیور را می توان در طرح های ساده و غیر رسمی تا مدل های منحصر به فرد و شیک و از جنس انواع فلزات گران بها و یا سنگ های قیمتی ساخت، نکته مثبت در مورد النگو این است که این نوع زیور هرگز از مد نمی افتد.
بدست آوردن اندازه دست برای النگو
النگو نوعی دستبند است که قابلیت تغییر سایز مانند دستبند های زنجیری را ندارد از این رو هنگام خرید النگو باید به سایز آن دقت کنید. در هنگام خرید النگو همواره باید نکات زیادی را مد نظر قرار داد یکی از نکات مهم داشتن اطلاعات از اندازه مچ شخص استفاده کننده می باشد. النگوهای کودکان نباید خیلی گشاد باشند که از دست آنها به راحتی خارج شوند یا اینکه آنقدر تنگ باشند که در صورت رشد دستشان به سرعت برایشان تنگ شوند.
خرید النگو برای استفاده روزانه
اگر قصد استفاده روزانه از النگو را دارید بهتر است بدانید النگوی شما می‌تواند به بخشی از وجهه‌ی اجتماعیتان تبدیل شود. به همین دلیل همواره باید صدایی که بر‌ اثر بر‌خورد النگو‌ها ایجاد می‌شود و رنگ و تعداد النگو های دستتان را در نظر داشته باشد. النگوهای بسیار ظریف و یا جواهر نشان مناسب استفاده روزانه نیستند، اگر النگوی شما النگویی ظریف بود باید در نگهداری از آن دقت کنید. جالب است بدانید گاه النگوها می توانند مکمل شخصیت فرد باشند و میتوان شخصیت افراد را از نوع النگویشان پیش بینی کرد.
نگهداری از النگو و سایر جواهرات و زیورآلات
در مورد نگهداری زیورآلات نکات بسیار مهمی مانند نحوه تمیز کردن، تاثیر فلزات و مواد بر روی هم، نگهداری و شارژ سنگ ها و جواهرات و… وجود دارد که برخی از مصرف کنندگان طلا و جواهر از آن بی اطلاع اند . اگر زیورآلات ساخته شده را به دو قسمت تقسیم کنیم و آنهایی که تنها از فلزات قیمتی مانند طلا و نقره ساخته شده اند را زیورآلات فلزی و آن دسته که به سنگ های قیمتی مزین شده اند به عنوان جواهرات بخوانیم، همواره نگهداری از نوع زیور از نوع جواهرنشان راحت تر است. در مورد جواهرات علاوه بر نگهداری از بخش فلزی باید توجه ویژه ای هم به بخش جواهر و نحوه نگهداری و شارژ سنگ به کار رفته در آن داشت.
استفاده از سنگ های جواهر بله یا خیر!؟
استفاده از گوهر سنگ ها در النگو و یا سایر جواهرات باعث جلوه بخشیدن و نوعی دادن روح به بخش فلزی زیور شما می گردد که علاوه بر ایجاد زیبایی فزاینده و خیره کننده در آن باعث بهره مندی صاحبش از انرژی ها و اثرات مثبت سنگ یا سنگ های به کار رفته در جواهر خواهد بود. علاوه بر این خرید النگویی که در آن سنگ های قیمتی با کیفیتی مناسب کار شده باعث بالا رفتن ارزش زیور شما شده و می تواند آن را به جواهری ارزشمند با قیمتی چندین برابر قبل تبدیل کند. جواهراتی که در آن ها سنگ های قیمتی به کار رفته به مرور زمان افزایش قیمت پیدا کرده و به یک شی ارزشمند تبدیل می شوند.
اما مشکلی که در استفاده از سنگ های قیمتی وجود دارد در ابتدا بحث نگهداری آن است. اگر قصر استفاده روزمره از النگوی خودتان را دارید پس بهتر است دور استفاده از سنگ های جواهری را خط بکشید، مسلما النگو یا دستبندی که در آن تخمه های یاقوت و برلیان کار شده مناسب انجام کار های خانه یا رفتن به باشگاه ورزشی نیست. مورد بعدی در بحث استفاده از سنگ های قیمتی در النگو یا سایر زیورآلات اطمینان از خرید سنگ اصلی و قیمت گذاری آن است، زیرا سنگ های جواهری قیمت مشخص و ثابتی ندارند و همین موضوع باعث سر در گمی مشتریان و سوء استفاده برخی افراد سودجو می شود.
در قیمت گذاری سنگ های راف (Rough) امتیازاتی مانند بزرگی سنگ ، پاکی سنگ ، تلالو در رنگ و جلا بسیار با اهمیت می باشد . اما وقتی به کارخانه های برش می رسند و به ابعاد مختلف برش داده می شوند آن وقت است که ویژگی نوع تراش ، قطر سنگ از سطح رو ( Table) تا سندانچه ( Pavilion) و شعاع میدان سنگ و بسیاری از عوامل دیگر، می تواند موجب اختلاف قیمت زیاد سنگ ها با هم گروه خود گردد. این تمایزات به قدری حساس و نزدیک به هم است که گاه با یک پرده رنگ روشن و یا سیرتر در سنگ موجب چند برابر شدن ارزش آن سنگ جواهر با سنگ مشابه اش خواهد شد. گاهی خبرگان این حرفه برای ارزشیابی دقیق سنگ، آن را با سنگ مشابه اش زیر ذره بین در زمان های مختلف به مقایسه می گذارند، تا بتوانند به پاکی و رنگ واقعی آن سنگ پی برند .
توصیه می شود وقتی جنس جواهری را از مغازه دار مورد اعتماد خود با فاکتور و مشخصات دقیق آن خریداری می کنید، به مغازه دار دیگری برای ارزیابی نشان ندهید. چرا که منطقی نیست با توجه به نکات فوق و پیچیدگی صفات سنگ، آن فرد بتواند با یک نگاه، قیمت واقعی آن جنس را اعلام نماید. طبیعی است این تضادگویی همکاران آرامش شما را بر هم خواهد زد و احیاناً از نظر روحی شما را نسبت به مغازه دار مورد اعتمادتان بدبین می سازد .
النگو در دست چپ یا راست؟
همواره یکی از سوالات خریداران النگو از ما این است که النگو را کدام دست میندازن؟؟؟؟؟ دست چپ یا راست؟
خوب جواب این سوال این است که اول از همه خودتان چه طور راحت تر هستید؟ راست دستید یا چپ دست؟ النگو یا النگوهایتان را همراه با چه زیورآلات و جواهرات دیگری استفاده می کنید؟ اگر همراه با النگو هایتان قصد استفاده از ساعت یا دستبند را دارید بهتر است النگو را دست راست و ساعت یا دستبند را در دست چپ ببندید ولی اگر فقط از النگو استفاده می کنید دست چپ می تواند گزینه مناسب تری باشد. هنگام خرید النگو این مورد را در نظر داشته باشید که مخصوصا النگو های ظریف یا جواهر نشان می توانند بر اثر ضربه آسیب ببینند یا بشکنند پس بهتر است برای راست دست ها النگو در دست چپ باشد و بلعکس.
دستبند النگویی یا تک پوش
دستبند النگویی یا تک پوش نوع دیگری از دستبند است، پیش از خرید النگو باید تصمیم بگیرید آیا می خواهید النگو را همراه با چندین النگو دیگر یا به صورت تک پوش استفاده کنید. دستبند النگویی که به نام تک پوش نیز شناخته می شود نوعی دستبند شبیه به یک النگوی پهن است. اگر می خواهید فقط از یک النگو استفاده کنید، تک پوش بهترین گزینه است. وقتی النگو را به صورت تکی می اندازید، النگو باید ضخیم و بزرگ باشد تا بتواند به تنهایی زیبا باشد، بنابراین تک پوش های ضخیم و بزرگ می توانند انتخاب مناسبی باشند.
خرید النگو نقره یا النگو طلا
با توجه به قیمت بالای طلا در سال های اخیر و افت درآمد ها خرید النگوی طلا در این سال ها کاهش پیدا کرده و اکثر خانوم ها و دختر خانم های جوان به خرید نمونه های بدلی یا نقره روی آورده اند که در بین این دو گزینه یعنی بدلی و نقره ما نقره را به شما پیشنهاد میکنیم زیرا نقره علاوه بر خواص و فوایدی که برای مصرف کننده خود دارد (به مطلب خواص و فواید استفاده از نقره مراجعه کنید) هیچ وقت ارزش خود را از دست نخواهد داد و مقاومت بسیار بالاتری نسبت به نمونه بدلی خود دارد.
النگو نقره ضرر کمتر سود بیشتر
خیلی از خانم ها و خانواده های ایرانی خرید طلا را به جهت نوعی سرمایه گذاری و پس انداز در نظر می گیرند، که البته تا حدودی هم همینطور هست ولی به شرطی که طلای خرید داره شده طلای دست دوم یا مستعمل باشد که اجرت ساخت و مالیات و سود و… در آن نپردازید و در واقع فقط پول وزن طلا را به گرم بدهید در غیر این صورت قطعا در زمان فروش مخصوصا در کوتاه مدت ضرر خواهید کرد. مثلا خود بنده چندین سال پیش انگشتری را به وزن ۷ گرم به قیمت ۲ ملیون تومان خریدم، البته از خریدم راضی هستم و انگشترم را خیلی خیلی دوست دارم اما همین امروز به هر دلیل اگر مجبور به فروش انگشترم بشوم نهایت قیمت آن حدود ۸۰۰ هزار تومان می شود. اما بنا بر اعلام رسانه ای خبری و تحلیلی اقتصادی در سالیان اخیر نقره میانگین رشد قیمتی بیشتری را در برابر طلا داشته ضمن اینکه زمان فروش نقره به دلیل پایین بودن اجرت ساخت و مالیات و سایر هزینه ها ضرر شما کمتر خواهد بود.
النگو نقره هزینه کمتر
در حالی که میانگین قیمت خرید یک النگو طلا در این روز ها بیشتر از ۱ میلیون تومان است همان النگو را از جنس نقره و با آبکاری نانو طلا سفید یا زرد که به هیچ عنوان قابل تشخیص از نمونه طلای آن نیست مگر در آزمایشگاه زرسنجی! می توان با قیمت کمتر از ۱۰۰ هزار تومان تهیه کرد که این به معنی کاهش هزینه ها برای ما خانم هاست، علاوه بر این هر زمان از طرح النگو هایمان خسته شدیم یا برایمان تکراری شدند می توانید با هزینه ای خیلی کمتر از طلا آن ها را تعویض کنیم و به این ترتیب هر ۴ یا ۶ ماه یک ست انگو یا تکپوش جدید داشته باشیم.
انواع دستبند طلا
دستبند طلا
دستبند طلا
دستبند طلا

طلافروشی تهران   طلا و جواهر   گالری کادوئی   زیباترین محصولات کادوئی   سرویس طلا   نیم ست طلا   کادوئی گردنبند   دستبند   پابند   آویز طلا   گوشواره   دستبند چرم   دستبند چرم مردانه   دستبند چرم زنانه   طراحی اسم فارسی   طراحی اسم لاتین   بازار طلا   بازار طلا کوروش   طلافروشی کوروش   گالری   طلا فروشی تهران   طلافروشی ایران   طلافروشی   طلای کادوئی   طلای تهران   انگشتر   دستبند   النگو   گوشواره   گردنبند و زنجیر   سرویس   سرویس طلا   تماس با طلافروشی تهران   انواع دستبند چرم مردانه و زنانه   دستبند و پابند   گردنبند و گوشواره   نيم ست و آويز   طراحى و ساخت اسم فارسى و لاتين   طلافروشی در تهران   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   گالری طلافروشی   طلافروشی بازار تهران   بازار طلای تهران   طلافروشی غرب تهران   tehran gold   tehran golden   Jewelry   کادویی کودکان   کادو طلا   طلا کودک   طلای نوزاد دختر   طلای بچه گانه   طلای نوزاد   طلای کم اجرت   کادویی طلا   فروشگاه اینترنتی طلا   طلافروشی اینترنتی   طلافروشی آنلاین   سایت طلافروشی   طلافروشی غرب تهران   بازار طلا غرب تهران   Tehran Jewelry   مجتمع تجاری گنجینه طلا 24   مجتمع تجاری گنجینه طلا   تعمیرات طلا در تهران   تعمیرات طلا و نقره   سفارش ساخت طلا در تهران   سفارش ساخت نقره   ساخت گردنبند سفارشی   ساخت طلا سفارشی   پلاک طلای هدیه   ساخت گردنبند اسم   سفارش ساخت طلا   حلقه طلا   پاساژ طلا تهران   طلا فروشی اینترنتی  

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران

طلافروشی تهران
طلافروشی تهران

آدرس

صادقیه ، اشرفی اصفهانی ، ضلع شمالی مرکز خرید تیراژه ، مجتمع تجاری گنجینه طلا 24، گالری

شماره های تماس

(+98)- 
(+98)-

آدرس ایمیل و وب سایت

Tehran-Gold@gmail.com
www.Tehran-Gold.ir

. . . . .
گالری طلای تهران © 2018